• Wpisów: 164
  • Średnio co: 4 dni
  • Ostatni wpis: 328 dni temu, 15:30
  • Licznik odwiedzin: 24 745 / 778 dni
 
panirabx3
 
WITAJCIE !
Przychodzę do Was z kolejną recenzją. Tym razem jest maseczka z firmy AA, a dokładniej: AA Technologia wieku. Biała glinka, tlenek cynku. Maseczka aktywnie oczyszczająca.


Obraz 002.jpgOpis produktu: Oczyszczająca maseczka usuwa wszelkie zanieczyszczenia z powierzchni skóry i przywraca jej świeżość oraz gładkość. Biała glinka oraz tlenek cynku, usuwając obumarłe komórki naskórka, oczyszczają skórę i pozostawiają ją gładką w dotyku. Kompleks oczyszczający odblokowuje pory, ograniczając proces powstawania zaskórników, oraz przywraca skórze zdrowy koloryt. Wieloskładnikowy mikrolipidowy system MLS tworzy mikrobarierę, zwiększając tolerancję skóry na wpływ czynników zewnętrznych będących przyczyną nadwrażliwości.

Moja opinia: Kupiłam tą maseczkę, ponieważ czytałam wiele pozytywnych opinii na jej temat. Sama jej cena nawet mnie skusiła aby ją kupić. Kupiłam ją w Rossmannie za około 3 zł. Miałam nadzieję, że będzie to moja idealna maseczka- niestety wcale nie okazała się nią być.
Po pierwsze nie zauważyłam rewelacyjnego oczyszczenia skóry jak obiecał to producent. Ale mimo to maseczka nie jest jakaś najgorsza. Zawiera w sobie białą glinkę, która ma dobry wpływ na skórę mieszaną i problematyczną, ale jej konsystencja jest rzadka, maseczka zastyga, ale nie tworzy skorupy jak w przypadku wielu maseczek glinkowych. Przy nałożeniu małej ilości wygląda tak jakby się wchłaniała, bo nie widać praktycznie wcale jej na twarzy, i z białej barwy przechodzi w bezbarwną. Łatwo ją zmyć, skóra jest po niej delikatna i widocznie nawilżona. Niestety nie zauważyłam oczyszczenia i zmatowienia na jakie bardzo liczyłam.
Jednym słowem maseczka to dla mnie taka chwila relaksu po całym dniu. Wydaje mi się, że nada się na wyjazdy.. po zmęczonej podróży będzie dobrą chwilą relaksu dla naszej twarzy.

To tyle. :)
Czekam na Wasze opnie na temat maseczki. Być może Wam ona bardziej pod pasowała niż mi. Jeśli tak to dajcie znać. :)
Życzę Wam miłego spokojnego wieczoru. :*

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.