• Wpisów: 164
  • Średnio co: 4 dni
  • Ostatni wpis: 306 dni temu, 15:30
  • Licznik odwiedzin: 24 580 / 756 dni
 
panirabx3
 
Witam Was.
Co u Was słychać ?
Ja od samego rana sprzątam mieszkanie. Wzięłam się za porządek w zabawkach córki. Połowa z nich do kosza.. ja nie wiem skąd jej się tyle tych zabawek uzbierało ?!
Od razu wzięłam się za porządek w szafie, też nie wiem skąd moich kurtek i czapek aż tyle się wzięło ?! :D
W ponad połowie w nich nie chodzę..
Ostatnio wybrałam się do sklepu chińskiego w którym jakiś czas temu pracowałam, spodobał się sweterek i stwierdziłam, że muszę go mieć. Chciałam zupełnie inny kolor ale niestety nie było i zdecydowałam się na kupno go w kolorze czerwonym. Nawet nie myślałam, że będzie mi w tym kolorze do twarzy. Kosztował 56 zł i już jest po pierwszym praniu. Na szczęście nic się z nim nie stało.
Postaram w któryś dzień dodać zdjęcie żebyście mogły go sobie zobaczyć.
Mam w planach kupno jeszcze cieplejszych czarnych legginsów i szarej bądź czarnej spódniczki.
Kupiłam ostatnio czerwoną koszulę (też postaram się dodać zdjęcie w najbliższym czasie) i stwierdziłam, że ładnie będzie się eksponować ze spódniczką i czarnymi rajstopami. I tym samym ubiór na jeden z dwóch dni świąt będę miała z głowy.
Może uda mi się wejść do jakieś galerii w Poznaniu. 22 grudnia z mężem i córką wybieram się do Poznania na Jarmark Bożonarodzeniowy i odwiedziny do przyjaciółki.
Chcemy tam iść dopiero wieczorem, żeby czuć ten klimat więc w dzień mam w planach zwiedzanie galerii i zjedzenia czegoś dobrego.
Chociaż tak teraz myślę, że może w moim mieście wybiorę się poszukiwania spódniczki i legginsów.. ale znając siebie kompletnie nic nie znajdę.
Teraz uciekam zrobić sobie kawę i korzystać z odpoczynku póki moja córka sobie śpi. :)
Miłego popołudnia !


large.jpg


hhh.png


dsffdcs.jpg


ddsdsa.png

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.