• Wpisów: 164
  • Średnio co: 4 dni
  • Ostatni wpis: 306 dni temu, 15:30
  • Licznik odwiedzin: 24 580 / 756 dni
 
panirabx3
 
Co roku każda zakochana kobieta ma ten sam problem: co podarować swojemu partnerowi z okazji świąt Bożego Narodzenia..
Jak więc wybrać prezent? Musicie kierować  się praktycznością i przydatnością.

large.jpgNajlepszym sposobem na dobre dobranie prezentu było by zapytanie wprost co nasza połówka chciałaby dostać ale to nie o to chodzi. Ważny jest gest, nie musi być to drogi gadżet, czasami wystarczy upominek by pojawił się uśmiech i zadowolenie.

Na rynku coraz większym zainteresowaniem cieszą się gotowe koszulki z nadrukiem. W internecie na pewno znajdziecie mnóstwo stron z firmami, które oferują takie usługi. Możecie znaleźć gotowe propozycje bluz męskich czy koszulek w różnych kolorach i wzorach. Ponadto nie musicie się decydować na dana grafikę, wybierzcie wzór koszulki, kolor i stwórzcie ją same.
Gdy Wasza połówka interesuje się grą komputerową możecie stworzyć T-shirt z główną postacią tej gry, albo napiszcie motto, którym kieruje się przez życie. Może macie zdjęcie, przy którym śmiejecie się za każdym razem, gdy je odkopiecie – świetnie zrób, mu koszulkę z tym zdjęciem. Pomysłów jest mnóstwo, wystarczy tylko skorzystać z wyobraźni, generatora i stworzyć swoje dzieło.
Kolejny pomysł na prezent to :
Wasz facet chciałby nauczyć się tańczyć? Gotować? Mówić po włosku? Zafundujcie mu kupon na zajęcia, o których zawsze marzył. Może i to drogi wydatek, ale jeśli jego to uszczęśliwi to dlaczego by nie podarować mu takiego prezentu.
Innym pomysłem jest losowanie. Przygotujcie kilka kolorowych karteczek. Na każdej z nich napiszcie inną propozycję, np. „Ugotuję Ci coś pysznego”, „Zrobię dla Ciebie striptiz”, „Wymasuję Ci plecy” itp. Kartki wrzućcie do miseczki i poproście ukochanego, by wylosował jedną z nich. Potem wykonajcie to, co zostało napisane na kartce. Jestem pewna, że taki prezent również ich uszczęśliwi.
A jeśli Wasi faceci lubią tatuaże i wiecie, że chcieliby sobie go zrobić to już macie kolejny pomysł na prezent. Zaoferujcie, że tatuaż mu sfinansujecie. Oni wybierze wzór i salon, a Wy zapłacicie za wykonanie wzoru.

large (1).jpgJeśli nie chcecie się wykosztowywać zawsze możecie kupić książkę, nowy portfel, oczywiście perfumy. Wszystko zależy od tego co Wasi faceci lubią. Jeśli nie chcecie pytać wprost, zawsze możecie tylko delikatnie się podpytać. Wiadomo, że my kobiety mamy swoje sposoby. Ja na szczęście w tym roku nie mam problemu, bo mój mąż otwarcie mi powiedział co chciałby dostać. :)


large (2).jpg

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.