• Wpisów: 164
  • Średnio co: 4 dni
  • Ostatni wpis: 354 dni temu, 15:30
  • Licznik odwiedzin: 24 937 / 804 dni
 
panirabx3
 
gggg.png


Kocham Boże Narodzenie, bo w czasie tych świąt znowu czuję się jak mała, szczęśliwa dziewczynka. Uwielbiam chodzić po mieście, które błyszczy się od kolorowych, świątecznych lampek. Czuję się wtedy jakbym trafiła do innego, magicznego miejsca.
Zmienia się coś na zewnątrz i zmieniamy się my sami. Atmosfera świąteczna udziela się w większym lub mniejszym stopniu wszystkim.
Kocham uśmiech mojej córki, gdy patrzy na kolorowe bombki i lampki, albo gdy po kolacji wigilijnej rozpakowuje swoje prezenty, a uśmiech nie schodzi z jej twarzy. Jej radość jest dla mnie największym prezentem na święta.
Lubię zapach wypranych firanek i ciasta piekącego się w piekarniku. Kocham święta za choinkę, której wieczorami blask jest niesamowity.
Kocham je za to, że w tym czasie mogę zasiąść do wspólnego stołu z moimi bliskimi.
Uwielbiam kupować prezenty dla najmłodszych członków rodziny, a potem obdarowywać ich i patrzeć na to jak się cieszą.
W okresie świąt jestem bardziej cierpliwa, wyrozumiała i wszystko wydaje mi się prostsze, lepsze, a przyszłość jest kolorowa. Jestem wtedy wreszcie prawdziwą optymistką.

large (1).jpg


Kocham święta za muzykę świąteczną, która towarzyszy mi w tym magicznym czasie. Utworów, które lubię jest naprawdę wiele i codziennie przy sprzątaniu słucham ich i z wielką radością oczekuję na 24 grudnia.
Kocham Boże Narodzenie... są to święta pełne radości, magii i ciepła. Są dla mnie magiczne i wyjątkowe, pełne nadziei i wiary.

A Wy za co kochacie okres Bożego Narodzenia ?
Napiszcie koniecznie w komentarzach. :)
Życzę Wam spokojnego i miłego wieczoru. :*

large.jpg

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.