• Wpisów: 164
  • Średnio co: 4 dni
  • Ostatni wpis: 306 dni temu, 15:30
  • Licznik odwiedzin: 24 580 / 756 dni
 
panirabx3
 
W wielu domach Boże Narodzenie wygląda podobnie: suto zastawiony stół, grający telewizor i niestety... wszechogarniająca nuda. Dzieci snują się bez celu po mieszkaniu, a dorośli udają się do swoich pokoi włączyć TV i oglądać ten sam film który oglądali rok temu.. W ten sposób tracicie szansę na naprawdę wyjątkowe przeżycia. Może być inaczej!

large.jpgWolne dni możecie wykorzystać na rodzinne spacery, podziwianie bożonarodzeniowych szopek czy słuchanie (i wspólne śpiewanie) kolęd. Warto przygotować kilka atrakcji, które zintegrują Waszą rodzinę. Młodsze dzieci możecie zaciekawić quizem lub zabawami ruchowymi. Dobrym pomysłem są również kalambury czy wspólne układanie puzzli. Możecie również zorganizować karaoke, dużo przy tym zabawy !
Jeśli mieszkacie w większych miastach to na pewno słyszycie o zorganizowaniu przez miasto różnych atrakcji.
Dla tych którzy w ciągu całego roku nie mają czasu na relaks, to właśnie czas świąt jest tym jedynym czasem na to aby się zrelaksować. Macie ochotę na długą gorącą kąpiel ? Czytanie książki ? Zróbcie to jeśli Was to zrelaksuje.
Czas świąt jest idealnym czasem na spotkanie się z daleką rodziną, to czas na wspólne rozmowy. Po co siadać przed TV i oglądać po raz kolejny ten sam film, który leciał w tamtym roku na święta, skoro możecie wyjść i spędzić miło czas.
Nigdy nie byliście na lodowisku ? Dowiedzcie się czy w czasie świąt jest otwarte i korzystajcie z okazji i idźcie.

hhh.pngMam nadzieję, że choć trochę pomogłam Wam uatrakcyjnić te święta. Ja na pewno nie mam zamiaru przesiedzieć całych świąt przed TV. Z resztą córka, mąż i teściowa na pewno mi na to nie pozwolą. :D
Trzeba ruszyć się z domu i odwiedzać rodzinkę. :)
A Wy jak macie zamiar spędzić święta ?
Miłego wieczoru ! :*

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.